BezNakazu.pl
nie wytrzymałam - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: nie wytrzymałam (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: nie wytrzymałam - Samotna27 - 15-01-2019

Witaj grabien. Przeczytalam caly watek i rozumiem o kogo chodzi i jak sie zachowuje. Dopiero dzisiaj zalozylam tu konto. Nie mialam czasu ani mozliwosci.
To jest nieuczciwe wyciaganie pieniedzy od ludzi w dlugach.


RE: nie wytrzymałam - grabi_en - 15-01-2019

(15-01-2019, 12:31:21)Samotna27 napisał(a): Witaj grabien. Przeczytalam caly watek i rozumiem o kogo chodzi i jak sie zachowuje. Dopiero dzisiaj zalozylam tu konto. Nie mialam czasu ani mozliwosci.
To jest nieuczciwe wyciaganie pieniedzy od ludzi w dlugach.

Miło nam Ciebie widzieć na naszym forum i mam nadzieję, że otrzymasz tu skuteczna pomoc i wyjaśnienia w wielu sprawach.


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 15-01-2019

(15-01-2019, 12:31:21)Samotna27 napisał(a): Witaj grabien. Przeczytalam caly watek i rozumiem o kogo chodzi i jak sie zachowuje. Dopiero dzisiaj zalozylam tu konto. Nie mialam czasu ani mozliwosci.
To jest nieuczciwe wyciaganie pieniedzy od ludzi w dlugach.

Witaj, zawsze się cieszymy- jeśli można tak powiedzieć- kiedy ktoś do nas trafi Oczko

(15-01-2019, 15:33:51)Mila1 napisał(a):
(15-01-2019, 12:31:21)Samotna27 napisał(a): Witaj grabien. Przeczytalam caly watek i rozumiem o kogo chodzi i jak sie zachowuje. Dopiero dzisiaj zalozylam tu konto. Nie mialam czasu ani mozliwosci.
To jest nieuczciwe wyciaganie pieniedzy od ludzi w dlugach.

Witaj, zawsze dsię cieszymy- jeśli można tak powiedzieć- kiedy ktoś do nas trafi Oczko

Jak tam twoje maleństwo? Wróciłaś do pracy, czy to jeszcze przed tobą?


RE: nie wytrzymałam - Maeg - 14-02-2019

(06-10-2018, 10:39:54)grabi_en napisał(a):
(06-10-2018, 10:16:57)Katisia 77 napisał(a): Ja z wpisów ma tamtym forum też zrezygnowałam z powodu właśnie konsultacji telefonicznej za 100 zł. Oswieciła mi się zielona lampka. Bo jeśli pisze się od jakiegoś czasu o swojej sytuacji i o tym że czasem brak na chleb a tu ktoś za kilka zminut rozmowy chce 100 to uważam że jest to moralnie nie w porządku. Zaczęłam się zastanawiać czy jest to po prostu lep na wyłapanie z sieci ludzi zadłużonych i oferowanie im przysłowiowych gruszek na wierzbie.

Mnie to interesuje, czy on wystawia rachunki  i odprowadza podatek z tych 100 złotych?

Teraz wpadł na pomysł, że skoro ludzie od niego uciekają, to za nim weźmie sprawy żąda 700 złotych, żeby nie być stratnym za leżenie spraw na półce i oczywiście do tego płatny co m-c abonament. To że on potrafi tumanić ludzi to wszyscy którzy tam dłużej siedzą wiedzą o tym doskonale.
I te jego pytania, ile pożyczyłeś, ile spłaciłeś, ile masz na spłaty  i jak dłużnik jest bogaty do wydojenia  to pochyli się nad jego problemem i napisze dwa zdania, a jak wyczuje, że dłużnik nie jest wart zainteresowania to posty omija na kilometr.

A więc wiem czemu mnie olal całkiem niedawno. Nota bene po raz 3 (dlaczego 2 poprzednie chyba jeszcze nie wiem Uśmiech


RE: nie wytrzymałam - Krysia15 - 14-02-2019

Długów mam kupę , śledzę te wasze forum i forum kredytowe , jedynie co mi pomogło to że mogę się odwołać od nakazu zapłaty.Komornika nie uniknę . Może mi z emerytury zabrać 25% . Jak przeniosą mi sprawy do rejonu to przynajmniej będzie jeden komornik. Wiem że niektóre sprawy bym wygrała ,ale czy to ma sens. Proszę o radę


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 14-02-2019

(14-02-2019, 22:18:06)Krysia15 napisał(a): Długów mam kupę , śledzę te wasze forum i forum kredytowe , jedynie co mi pomogło to że mogę się odwołać od nakazu zapłaty.Komornika nie uniknę . Może mi z emerytury zabrać 25% . Jak przeniosą mi sprawy do rejonu  to przynajmniej  będzie jeden komornik.  Wiem że niektóre sprawy bym wygrała ,ale czy to ma sens. Proszę o radę

Ja myślę, że warto walczyć, ale każdy sam podejmuje decyzję.


RE: nie wytrzymałam - Biedronka 24 - 14-02-2019

(14-02-2019, 22:18:06)Krysia15 napisał(a): Długów mam kupę , śledzę te wasze forum i forum kredytowe , jedynie co mi pomogło to że mogę się odwołać od nakazu zapłaty.Komornika nie uniknę . Może mi z emerytury zabrać 25% . Jak przeniosą mi sprawy do rejonu  to przynajmniej  będzie jeden komornik.  Wiem że niektóre sprawy bym wygrała ,ale czy to ma sens. Proszę o radę

Oczywiście, że ma sens. Ja też mam kupę długów, okazało się że moja pierwsza sprawa w rejonie została rozpatrzona na moją korzyść, mam o ponad 2600 zł długu mniej. Warto walczyć i mieć dobrego pełnomocnika.


RE: nie wytrzymałam - uspokajaczka - 14-02-2019

(14-02-2019, 22:18:06)Krysia15 napisał(a): Długów mam kupę , śledzę te wasze forum i forum kredytowe , jedynie co mi pomogło to że mogę się odwołać od nakazu zapłaty.Komornika nie uniknę . Może mi z emerytury zabrać 25% . Jak przeniosą mi sprawy do rejonu to przynajmniej będzie jeden komornik. Wiem że niektóre sprawy bym wygrała ,ale czy to ma sens. Proszę o radę

Ma sens walczyć do końca i dopiero spłacać komornika jak przegrasz - bo nie wiesz co wygrasz, a co przegrasz. Lepiej się bronić, niż później czytać, że z tymi to dłużnicy wygrali, a ja muszę płacić. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale tak bez walki im oddać sprawę walkowerem - trochę smutne.


RE: nie wytrzymałam - Krysia15 - 14-02-2019

Mam długi w firmach które przegrały . Chyba będę walczyć . Może to obniży mi może moje zadłużenie .


RE: nie wytrzymałam - Mila1 - 14-02-2019

(14-02-2019, 22:35:26)Krysia15 napisał(a): Mam długi w firmach które przegrały . Chyba będę walczyć . Może to obniży mi może moje zadłużenie .

Wiadomo, że każda sprawa jest inna i kto inny ją rozstrzyga, ale... na komornika lepiej czekać dłużej. A może będzie wygrana?