BezNakazu.pl
Ferratum - odpowiedź na SKD - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Sankcja Kredytu darmowego (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Kiedy przysługuje SKD (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: Ferratum - odpowiedź na SKD (/showthread.php?tid=235)

Strony: 1 2 3


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - grabi_en - 23-02-2019

(23-02-2019, 14:29:50)Łukasz_G napisał(a):
(22-02-2019, 20:03:38)grabi_en napisał(a):
(22-02-2019, 18:37:01)Łukasz_G napisał(a): Podesle Ci wniosek do RF - odpowiedz Ferratum jest wg mnie nic nie warta.

Pewnie z wielką chęcią.

do odpowiedzi na reklamację dołączono umowę? Sprawdź proszę, czy jest identyczna, jak ta którą zawarłaś z nimi.
Dostałam samą odpowiedź bez dołączonej umowy.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - AnowiB - 12-04-2019

Wczoraj dostałam pismo od rzecznika ,który domaga się dodatkowych dokumentów od Ferratum.....i prośbę ponowne rozpatrzenie reklamacji lub przedstawienie propozycji polubownego rozwiązania sporu.Nie mam skanera i nawet nie bardzo teraz mam czas na robienie skanu ale może uda mi się w wolnej chwili zrobić jakieś czytelne fotki to wrzucę,


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - grabi_en - 12-04-2019

(12-04-2019, 08:44:27)AnowiB napisał(a): Wczoraj dostałam pismo od rzecznika ,który domaga się dodatkowych dokumentów od Ferratum.....i prośbę  ponowne rozpatrzenie reklamacji lub przedstawienie propozycji polubownego rozwiązania sporu.Nie mam skanera i nawet nie bardzo teraz mam czas na robienie skanu ale może uda mi się w wolnej chwili zrobić jakieś czytelne fotki to wrzucę,

A ja czekam za pismem - reklamacją od Łukasza_G.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - AnowiB - 12-04-2019

Mi Łukasz pisał reklamację do Ferratum,odrzucili,potem było pismo do RF,ferratum uznało,że wszystko jest ok i teraz kolejne pismo od RF w którym wskazuje na braki....


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - Mariuszd37 - 12-04-2019

Wiesz co sobie mozna z tymi pismami zrobic, powiescic w wc.
Sedzia moze miec wlasnie tam te wszystkie pisma, jak opinia nie ma mocy wiazacej to..
Ja stracilem z skd tylko kase i czas, naturalnie nikt nie uznal a ja sie wystawilem. Jedyna szansa to z bankiem ale tylko dlatego E spoznili sie z odp. A ferratum pohdzie w zaparte, a sąd to ryzyko pol na pol.
Prosze...skd


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - grabi_en - 12-04-2019

(12-04-2019, 14:28:54)Mariuszd37 napisał(a): Wiesz co sobie mozna z tymi pismami zrobic, powiescic w wc.
Sedzia moze miec wlasnie tam te wszystkie pisma, jak opinia nie ma mocy wiazacej to..
Ja stracilem z skd tylko kase i czas, naturalnie nikt nie uznal a ja sie wystawilem. Jedyna szansa to z bankiem ale tylko dlatego E spoznili sie z odp. A ferratum pohdzie w zaparte, a sąd to ryzyko pol na pol.
Prosze...skd

Mariusz, ale ja mam spłaconą pożyczkę.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - adriano001 - 12-04-2019

(12-04-2019, 14:28:54)Mariuszd37 napisał(a): Wiesz co sobie mozna z tymi pismami zrobic, powiescic w wc.
Sedzia moze miec wlasnie tam te wszystkie pisma, jak opinia nie ma mocy wiazacej to..
Ja stracilem z skd tylko kase i czas, naturalnie nikt nie uznal a ja sie wystawilem. Jedyna szansa to z bankiem ale tylko dlatego E spoznili sie z odp. A ferratum pohdzie w zaparte, a sąd to ryzyko pol na pol.
Prosze...skd

Zastanawiające jest to jak straciłeś kasę z skd... czas jak najbardziej ale kasę? Jeśli miałeś niezamknięte pożyczki to się wystawiłeś chociaż nie koniecznie. A skd to potężna broń w rękach Pożyczkobiorcy. Może Ty skd powiesiłeś w WC i stąd te problemy...
Dopóki nie zrozumiesz, że bez walki nikt Ci nie uzna dopóty będziesz przeciwnikiem oręża które dał nam ustawodawca.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - Mariuszd37 - 12-04-2019

Bo za darmo nikt nie pisze pism o skd a efekt zaden.
Jak ci sie udaje to super ciesze sie rob tak dalej.
Ja sie wole bronic w sądzie.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - AnowiB - 12-04-2019

Moja też była zamknięta.


RE: Ferratum - odpowiedź na SKD - grabi_en - 12-04-2019

(12-04-2019, 14:28:54)Mariuszd37 napisał(a): Wiesz co sobie mozna z tymi pismami zrobic, powiescic w wc.
Sedzia moze miec wlasnie tam te wszystkie pisma, jak opinia nie ma mocy wiazacej to..
Ja stracilem z skd tylko kase i czas, naturalnie nikt nie uznal a ja sie wystawilem. Jedyna szansa to z bankiem ale tylko dlatego E spoznili sie z odp. A ferratum pohdzie w zaparte, a sąd to ryzyko pol na pol.
Prosze...skd

Ale żeby sobie nie narobić problemów występujemy o Sankcję Kredytu Darmowego na zamkniętych pożyczkach i nastawiamy się na długą walkę, bo wiadomo dobrowolnie nic nie chcą oddać gdyż oni działają tylko w jedną stronę i liczy się kasa dla nich w drugą stronę trzeba podjąć walkę za opłatą lub pisać samemu, ale wiemy jak to się kończy jak nie wiemy co podważyć.