BezNakazu.pl
fundusz horyzont - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: fundusz horyzont (/showthread.php?tid=1752)



fundusz horyzont - Maciej303 - 27-04-2022

Witam, chciałbym opisać taki problem:
 
Moja partnerka przypadkiem i z czystej ciekawości pobrała raport BIK I BIG. W tym raporcie znalazło się zadłużenie do:

HORYZONT NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY na kwotę 589 zł z dn. 18.04.2018 (data wezwania do zapłaty) Tytuł wykonawczy.

No i tu jest problem, próbujemy na wszystkie sposoby znaleźć ich ale niestety bez skutku. Tutaj nie chodzi o jakąś batalię żeby tego nie płacić. Chcemy zapłacić im te pieniądze bo kwota jest nie wielka, a tylko przez to jest zblokowana i jakby chciała to nie może wziąć żadnej pożyczki. Nie ma żadnych postępowań u komorników w naszym rejonie i okolicach, nie ma egzekucji. Czy jest ktoś tutaj kto mógłby nam podać jakieś informacje odnośnie tego Funduszu? Jakiś kontakt telefoniczny, adresowy lub mailowy?

Co znalazłem to:
Grójecka 5, 02-019 Warszawa, Województwo mazowieckie – Poland Tel: 22 440 01 01
Lub
00-133 Warszawa , al. Jana Pawła II 22 (woj. mazowieckie) Tel: 22 440 01 01
Niestety telefon głuchy, na pocztę nikt nie odpisał.

Znalazłem również że ten fundusz znajduję się pod większym funduszem COPERNICUS (wg KRS jest w likwidacji)
Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Tel +48 22 44 00 100 – i tu telefon też nie działa.
 
Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc


RE: fundusz horyzont - MarwPL - 27-04-2022

(27-04-2022, 13:18:06)Maciej303 napisał(a): Witam, chciałbym opisać taki problem:
 
Moja partnerka przypadkiem i z czystej ciekawości pobrała raport BIK I BIG. W tym raporcie znalazło się zadłużenie do:

HORYZONT NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY na kwotę 589 zł z dn. 18.04.2018 (data wezwania do zapłaty) Tytuł wykonawczy.

No i tu jest problem, próbujemy na wszystkie sposoby znaleźć ich ale niestety bez skutku. Tutaj nie chodzi o jakąś batalię żeby tego nie płacić. Chcemy zapłacić im te pieniądze bo kwota jest nie wielka, a tylko przez to jest zblokowana i jakby chciała to nie może wziąć żadnej pożyczki. Nie ma żadnych postępowań u komorników w naszym rejonie i okolicach, nie ma egzekucji. Czy jest ktoś tutaj kto mógłby nam podać jakieś informacje odnośnie tego Funduszu? Jakiś kontakt telefoniczny, adresowy lub mailowy?

Co znalazłem to:
Grójecka 5, 02-019 Warszawa, Województwo mazowieckie – Poland Tel: 22 440 01 01
Lub
00-133 Warszawa , al. Jana Pawła II 22 (woj. mazowieckie) Tel: 22 440 01 01
Niestety telefon głuchy, na pocztę nikt nie odpisał.

Znalazłem również że ten fundusz znajduję się pod większym funduszem COPERNICUS (wg KRS jest w likwidacji)
Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, Tel +48 22 44 00 100 – i tu telefon też nie działa.
 
Bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Zadzwoń pod numer (+48) 22 276 66 88 i powinniście się pod nim wszystkiego dowiedzieć.